NASZE VIDEO

       
D. Syrnicki i A. KaczyńskaAnna Kaczyńska zwyciężyła w rozgrywanych w minioną sobotę Otwartych Mistrzostwach Ameryk w Karate Kyokushin, będących turniejem kwalifikacyjnym do listopadowych Mistrzostw Świata w Tokio. Po marcowym Mistrzostwie Europy w kategorii Open (bez podziału na kategorie wagowe) to kolejny sukces pochodzącej z Łomży zawodniczki. Jest on tym większy, że bardzo prestiżowy turniej nowojorski był silnie obsadzony, gromadząc czołówkę światowego karate z obu Ameryk, Europy i Azji.
- Sensei Ania stoczyła trzy emocjonujące, mocne pojedynki z trudnymi i  wymagającymi przeciwniczkami – relacjonuje występ swojej podopiecznej Dariusz Syrnicki, Prezes Łomżyńskiego Klubu Karate. - W pierwszej walce jej rywalką była reprezentantka Nowej Zelandii Rachel Mclean, zaś następną Rosjanka Anna Egorowa. Walkę finałową przyszło Ani stoczyć z młodą, wschodzącą gwiazdą z Brazylii Thieli Pinto, która w półfinale w zdecydowany sposób rozprawiła się z kanadyjką Jessicą Buteau.
Nasza zawodniczka wygrała wszystkie swoje pojedynki już w pierwszej rundzie stosunkiem głosów sędziowskich 5-0 – dodał Dariusz Syrnicki, którego zdaniem, styl w jakim zwyciężała stawia ją w roli mocnej kandydatki do zdobycia medalu na tokijskich mistrzostwach.

Galeria

Szybki kontakt

Łomżyński Klub Karate KYOKUSHIN


Logowanie